Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Lider PO Borys Budka nie wytrzymał i wygarnął PiS-owi całą prawdę, bardzo ostre słowa!

16.10
0

Lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka ostro krytykuje rząd za działania w czasie epidemii koronawirusa.Lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka w bardzo ostrych słowach krytykuje całe środowisko rządu i Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o ich zachowanie w czasie trwającej epidemii koronawirusa.

- Stracili pół roku na walkę o wpływy, kasę i stanowiska. Zaniedbali całkowicie przygotowanie Polski na 2. falę pandemii. Dali zarobić znajomym i handlarzom broni. A dziś, nie mając żadnej skutecznej strategii na walkę z #COVID, urządzają igrzyska. Podli tchórzliwi i mali ludzie... - ocenia lider PO Borys Budka.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności