Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Po północy wchodzi kolejny zakaz, nie ma odwrotu. Dotyczy wszystkich Polaków, bez wyjątków

18.10
0

Już po północy w życie wchodzi uciążliwy zakaz dotyczący wszystkich Polaków. Jest bardzo surowy i nie ma od niego wyjątków. Wielu Polaków jest oburzonych.Wprowadzane co chwilę nowe obostrzenia powodują, że Polacy są już zdezorientowani co i od kiedy obowiązuje. Rząd póki co jednak nie cofa się w wydawaniu kolejnych zakazów, bowiem od wielu dni epidemia koronawirusa w Polsce wyraźnie nasila się. Tylko dzisiaj ministerstwo zdrowia w swoim codziennym raporcie poinformowało o bardzo dużej liczbie zakażonych osób. Chodzi o ponad 8500 przypadków!

Tymczasem już jutro w całej Polsce zacznie obowiązywać nowy zakaz obowiązujący wszystkich. Nie przewidziano od niego wyjątków. Po północy w tzw. strefach czerwonych nie będzie można organizować imprezy okolicznościowej (np. wesel, bankietów, styp), natomiast w strefach tzw. żółtych liczba osób będzie ograniczona do dwudziestu. Dodatkowo, impreza okolicznościowa w strefie żółtej nie będzie mogła być połączona z tańcami.

- W żółtej strefie obowiązywać będzie ograniczenie liczby osób do 20 bez możliwości zabawy tanecznej. W strefie czerwonej będzie obowiązywać całkowity zakaz organizacji takich imprez - informuje Ministerstwo Rozwoju.

Dla wielu powyższe zakazy są oburzające. Niektórzy internauci podnoszą fakt rezerwacji sali np. na wesele wiele miesięcy wcześniej, co w obliczu wydanych obostrzeń rujnuje plany wielu parom młodym. - Zarzynacie kolejną branżę - uważa jeden z internautów.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności