Dziś jest środa, 27 stycznia
Imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Premier przekazał bardzo złe informacje dla wszystkich Polaków, ogromne zmiany wchodzą w życie już od jutra

23.10.2020
0

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział ogromne zmiany dla wszystkich Polaków. Wiemy, na czym polegają. Wchodzą w życie już od jutra!Nadszedł dzień, w którym władze Polski postanowiły wprowadzić kolejne, jeszcze bardziej radykalne obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Premier Mateusz Morawiecki na specjalnej konferencji prasowej poinformował, że liczba dziennych zakażeń dochodzi do 15 tysięcy. Szef rządu poinformował, że obostrzenia przyniosą skutek za 10-14 dni. Gdyby nie nastąpiła poprawa, wówczas będą wprowadzane dalsze restrykcje. Niewykluczony jest nawet ponowny lockdown całej gospodarki!

Z informacji szefa rządu wynika, że od jutra cała Polska będzie czerwoną strefą. Klasy IV-VIII w szkołach podstawowych przechodzą na nauczanie zdalne. W godzinach od 8 do 16 młodzież nie może bez opiekunów wychodzić z domu. Nastąpi ograniczenie działalności pubów, restauracji i kawiarni. Nie będą mogły one prowadzić działalności jak do tej pory, jedynie będą mogły sprzedawać towary na wynos. To obostrzenie zaplanowano na dwa tygodnie z możliwością przedłużenia. Seniorzy powyżej 70 roku życia proszeni są o pozostanie w domach. W tym celu miejscowe ośrodki pomocy społecznej udzielą najstarszym Polakom wsparcia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności