Dziś jest środa, 27 stycznia
Imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Bardzo złe informacje o prezydencie Andrzeju Dudzie. Głowa państwa ma koronawirusa!

24.10.2020
0

Mamy bardzo złe informacje na temat głowy państwa. Prezydent Andrzej Duda jest chory. Znamy szczegóły dotyczące jego stanu zdrowia!Wczoraj padł kolejny rekord liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. Liczba nowych przypadków przekroczyła 13 tysięcy. W przyszłym tygodniu może być jednak jeszcze więcej zakażeń. Minister zdrowia Adam Niedzielski na wczorajszej konferencji prasowej uczulił Polaków, że już wkrótce możemy odnotować ponad 20 tysięcy nowych zakażeń dziennie! Te liczby przerażają. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoką śmiertelność związaną z zakażeniami COVID-19. Media co chwilę donoszą o zgonach i zachorowaniach, również znanych osób z pierwszych stron gazet. Normą stały się informacje o zakażeniach celebrytów, polityków, aktorów, piosenkarzy oraz innych ludzi z tzw. czołówki.

Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że zakażony koronawirusem jest prezydent Polski Andrzej Duda. Według doniesień prasowych, wirusem zaraził się od jednego z chroniących go funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Głos zabrał również rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. - Wynik okazał się pozytywny - potwierdza doniesienia prasowe rzecznik prezydenta Dudy, który poinformował dodatkowo, że prezydent czuje się dobrze. Test wykonano wczoraj.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności