Dziś jest czwartek, 26 listopada
Imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

26.10
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski nagle zabrał głos w sprawie kolejnych obostrzeń i możliwości wprowadzenia całkowitego lockdownu gospodarki. Nie są to dobre wieści dla Polaków.Dziś media obiegły informacje o kolejnych możliwych obostrzeniach w Polsce w związku z epidemią koronawirusa. Wielu Polaków wyraża swoje negatywne zdanie na ten temat, argumentując to m. in. koniecznością ochrony gospodarki i nieprzemyślanym charakterem restrykcji. W sieci pojawiły się informacje, że już wkrótce może nastąpić całkowity lockdown, a także zakaz przemieszczania się poza wyjściem do pracy lub na zakupy. Informacje to nie były poparte wypowiedziami lub stanowiskami najważniejszych osób w państwie.

Wiadomo jednak, że rząd szykuje się na wprowadzenie nowych obostrzeń. Niespodziewanie w sprawie możliwości ich wejścia w życie zabrał głos minister zdrowia Adam Niedzielski. - Jeśli dalej będziemy obserwować wykładnicze tempo wzrostu liczby zakażeń koronawirusem, będę namawiał premiera do całkowitego lockdownu - stwierdził w rozmowie z dziennikiem "Fakt" minister Niedzielski.

Tylko dzisiaj rząd odnotował w oficjalnych statystykach ponad 10 tysięcy zakażeń. Nie jest to rekord, ale liczba wciąż dającą władzy do myślenia. Tym bardziej, że eksperci prognozują blisko 20 tysięcy dziennych zakażeń jeszcze w tym tygodniu. Przypomnijmy, w wielu punktach kraju lekarze przestali przyjmować pacjentów ze względu na brak miejsc w poszczególnych placówkach.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności