Dziś jest czwartek, 26 listopada
Imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Ważne ostrzeżenie państwowej instytucji. Wszystko zacznie się już jutro, zobaczcie koniecznie!

22.11
0

Uwaga na iście zimową aurę! Portal ExtraFakty.pl poznał szczegóły dotyczące najnowszej prognozy pogody. Na co warto szczególnie zwrócić uwagę?Państwowa instytucja, jaką jest IMGW, nie ma dobrych wieści dla miłośników ciepła. W poniedziałek może być przede wszystkim zimno, pochmurnie i deszczowo. Temperatura ma wynieść od 3 stopni Celsjusza na południowym wschodzie, przez około 5 stopni w centrum i do 10 stopni na północnym zachodzie Polski. Natomiast w województwie Zachodniopomorskim może utrzymywać się silny wiatr.

- Czekają nas na zmianę cieplejsze i chłodniejsze dni, ale nie widać już tak gwałtownego i znacznego ochłodzenia, jak w piątek. Temperatura w nocy okresami spadać będzie poniżej 0°C, w dzień przeważnie od 5°C do 10°C. Zapowiadana na najbliższe dni zimowa pogoda będzie więc mieć charakter raczej incydentalny, a nie trwałej zmiany - przypuszcza IMGW.

Przewidywane są opady deszczu, a niskie temperatury oznaczają gołoledź, która może być szczególnie niebezpieczna zarówno dla kierowców, jak i pieszych. W górach natomiast niewykluczone, że pojawią się opady deszczu ze śniegiem lub samego śniegu. Jeżeli nie zmieniliście opon z letnich na zimowe w swoich autach, to teraz jest ostatnia pora. Lepiej zadbać o własne bezpieczeństwo wcześniej. Podobnie jak ubieranie ciepłych ubrań, szczególnie w zimną pogodę. To oznacza, że zima dopiero zaczyna się pojawiać w Polsce, ustępując miejsca jesieni.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności