Dziś jest czwartek, 26 listopada
Imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Ujawniono całą prawdę na temat koronawirusa? Znana profesor mówi wprost, zaskakujące informacje

22.11
1

Znana chińska wirusolog, znana jako "kobieta nietoperz", odpiera zarzuty dotyczące ekspansji koronawirusa na świecie!Świat boryka się z pandemią koronawirusa. Śmiertelne zagrożenie, wbrew twierdzeniom koronasceptyków, jest realne. Rujnuje to nie tylko zdrowie na całym globie, ale również codziennie uderza w gospodarkę. Bo brak działalności poszczególnych sektorów oznacza cios dla podatków, z których finansowana jest działalność rządów i usług publicznych. Problem jest zatem olbrzymi i dotyczy całej ludzkości.

Co warto zauważyć, już kilka miesięcy temu mówiono o tym, że naukowcy z USA uznali, iż koronawirus mógł pochodzić od górników z Chin, który już kilka lat temu mieli się skarżyć na objawy podobne do tych, co występują u pacjentów z COVID-19. Uznano, że mogli mieć kontakt z odchodami nietoperzy, usuwanych z miejsca ich pracy. Uważają jakoby patogen miał w pewien sposób przedostać się na górników, a następnie w wyniku złego obchodzenia się z koronawirusem w laboratorium - wydostał się dalej.

Podobnie jak wcześniej, także i tym razem chińska wirusolog Shi Zhengli, wicedyrektor Wuhan Institute of Virology, obaliła te twierdzenia. Sama jest niejednokrotnie nazywana mianem "kobiety nietoperza". Razem z pozostałymi uczonymi przebadała próbki, które wykazały, że żaden z sześciu pracowników kopalni nie był zakażony SARS-CoV-2. Nie znaleziono nawet genomu, mogącego być podobnym do "sprawcy" obecnej pandemii.

Po raz kolejny warto pamiętać, że nie można nikogo oskarżać bez jednoznacznych dowodów. Świat nauki je szybko weryfikuje i nie ma nic wspólnego z polityką i biznesem.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Sun22.11

Jedno jest pewne,na pewno nie jest to na taką skalę,jak się to przedstawia.

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności