Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Córka nie miała kontaktu z rodzicami. Służby odkryły coś strasznego, co było przyczyną zgonu?

12.01
0

W jednej z polskich miejscowości służby dokonały w mieszkaniu strasznego odkrycia. Wszystko stało się po tym, jak córka pewnego małżeństwa podniosła alarm, nie mogąc skontaktować się z rodzicami.W niedzielę 10 stycznia 2021 roku w jednym z mieszkań w Jarocinie w województwie wielkopolskim rozegrał się rodzinny dramat. Do matki i ojca została wezwana policja po tym jak córka małżeństwa nie miała z nimi kontaktu od ostatnich dwóch tygodni. Na co dzień kobieta mieszka poza Jarocinem. Gdy pojawiła się pod domem rodziców zastała zamknięte drzwi i głuchą ciszę.

Służby przybyłe na miejsce po otrzymaniu wezwania nie mogąc dostać się do mieszkania poprosiły straż pożarną o pomoc. Po wywarzeniu drzwi ich oczom ukazał się przerażający widok.

- Po wejściu ujawniono ciało 66-letniego mężczyzny oraz kobietę, która pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala - przekazała w rozmowie z PAP st. asp. Anna Zaworska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

W toku prowadzonego śledztwa okazało się, ze jeden z małżonków przebywał na kwarantannie. Jako przyczynę śmierci mężczyzny podaje się wstępnie prawdopodobieństwo następstwa zakażenia koronawirusem.

- Powodem mogły być sprawy medyczne, ale przyczyny zdarzenia wyjaśnią badania lekarskie - zaznaczyła st. asp. Anna Zaworska. Sprawą zajmował się prokurator, który nie stwierdził udziału osób trzecich mogących się w jakikolwiek sposób przyczynić do śmierci mężczyzny.

- O zaistniałej sytuacji został poinformowany prokurator, który pojawił się na miejscu, by wykonać czynności. Stwierdził, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie - wyjaśnia rzeczniczka jarocińskiej policji. Ostatecznie sprawę umorzono. Poszkodowana kobieta przebywa w szpitalu. Jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności