Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Nie będzie powrotu uczniów do szkół?! Pilna informacja ministra zdrowia, najnowsze wiadomości

11.01
0

Minister zdrowia informuje, co z powrotem uczniów do szkół. Z pewnością wiele osób nie będzie zadowolonych słysząc te informacje. Znamy szczegóły, zobaczcie najnowsze informacje z Polski na ten temat!Przez ostatnie tygodnie przedstawiciele polskiego rządu nieustannie przekonywali Polaków, że uczniowie klas od 1 do 3 podstawówek wrócą do swoich szkół tuż po feriach zimowych, a więc w poniedziałek.

Minister zdrowia Adam Niedzielski informuje, że rząd podejmując decyzję o powrocie nauki stacjonarnej powinien zwracać uwagę nie tylko na dzienną liczbę zakażeń koronawirusem w kraju, ale również na to co dzieje się w innych państwach Europy. Szczególnie ministerstwo obawia się trzeciej fali epidemii.

Okazuje się, że najprawdopodobniej nie ma szans na powrót uczniów do stacjonarnej nauki po 17 stycznia. Na ten moment rozpatrywane są dwa warianty. Pierwszy z nich zakłada przedłużenie obostrzeń z uruchomieniem szkół w trybie nauki zdalnej.

Drugi z kolei to otwarcie szkół, ale tylko w dwóch regionach, które najmniej dotknięte są epidemią koronawirusa. Chodzi o województwa małopolskie i świętokrzyskie. Wkrótce ministerstwo zdrowia ma poinformować o decyzji rządu w tej sprawie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności