Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

PILNA konferencja ministra. Wiadomo, co dalej z obostrzeniami i nauką w szkołach

11.01
0

Minister zdrowia poinformował dziś, co dalej z obostrzeniami i nauką w szkołach.Dzisiaj po godzinie 17 odbyła się pilna konferencja ministra zdrowia oraz przedstawiciela resortu edukacji. Chodzi o utrzymanie obostrzeń i powrót uczniów do szkół.

- Decyzje dotyczące obostrzeń są bardzo niewygodne. Ważąc wszystkie za i przeciw, również opierając się na modelach prognostycznych, podjęliśmy decyzje co do obostrzeń. Zdecydowaliśmy się o ich utrzymaniu. Jedyne co się zmienia, to uczniowie klas I-III szkół podstawowych wrócą do szkół po 17 stycznia - poinformował dziś na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Minister edukacji narodowej Przemysław Czarnek zapewnił wszystkich rodziców, że szkoły są przygotowane na powrót uczniów do nauki stacjonarnej.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności