Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Wszystko ma potrwać do 18 stycznia. Poseł PiS zdradził, co się stanie

13.01
0

Jeden z posłów PiS zapewnił, że do 18 stycznia wiele się zmieni w temacie przygotowań do nauki stacjonarnej w szkołach. Wiemy, co dokładnie ma nastąpić.Poniedziałkowa konferencja Ministerstwa Zdrowia przyniosła dwie wiadomości - dobrą i złą. Złą jest informacja, że pozostajemy ograniczeni obostrzeniami z jedną tylko zmianą do 31 stycznia. Dobrą wiadomością jest właśnie owa zmiana. Od 18 stycznia uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauczania stacjonarnego.

W programie Polsatu News "Debata Dnia" Jan Mosiński odpowiadał napytania czy takie posunięcia są dobre i rozsądne skoro nie rozpoczęły się nawet szczepienia nauczycieli. Polityk skwitował całą sprawę krótko: "zdążymy, spokojnie" po czym tłumaczył się w mediach społecznościowych ze swojej wypowiedzi.

Podobnie uważa wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki, który - przypomnijmy - również pozytywnie wypowiedział się w kontekście projektu ustawy znoszącej prawo do odmowy przyjęcia mandatu.

- Durna opozycja w każdej sprawie mówi to samo - poseł Terlecki odniósł się do słów opozycji, która takie rozwiązanie nazywa wprowadzaniem "państwa policyjnego".

W rozmowie przeprowadzonej na antenie Polsatu News powrócono do wypowiedzi posła Terleckiego. - Marszałek Terlecki miał rację mówiąc o opozycji, że jest "durna" i ciągle jest na "nie". Niedorzeczna opozycja. Co byśmy nie zrobili, zawsze trociny będą wysypane ? stwierdził Jan Mosiński. - Poseł Frysztak jest tego namacalnym przykładem - dodał odnosząc się do drugiego gościa programu - posła Konrada Frysztaka z PO.

Poseł Mosiński kontynuował swoją wypowiedź podkreślając, że opozycja zawsze podważała i krytykowała wszystko co próbowano wprowadzić.

- Niedorzeczność opozycji polega na tym, że krytykuje wszystko i wszystkich jeżeli chodzi o obóz rządzący. W związku z tym również i politykę szczepień - dodał parlamentarzysta z PiS.
Podkreślił równie, że szczepienia nauczycieli odbędą zgodnie z przyjętym początkowo harmonogramem. Jednocześnie zapewnił, że służba zdrowia zdąży ze szczepieniem nauczycieli przed rozpoczęciem nauki stacjonarnej w klasach I-III.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności