Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Wszyscy usłyszeli ogromny huk, 2 osoby nie żyją, 4 są ranne. Mnóstwo służb w akcji

12.01
0

Do niewyobrażalnej tragedii doszło na drodze pod Piotrkowem Trybunalskim. Dwoje dorosłych nie żyje, a dwójka dzieci została ranna!Na drogach trzeba szczególnie uważać. Co chwilę słyszymy o niewyobrażalnych tragediach, do których doszło z powodu alkoholu, narkotyków czy nadmiernej prędkości. Czasami wystarczy też chwila nieuwagi. Życie jest kruche, dlatego powinniśmy dbać o bezpieczeństwo nasze, naszych bliskich, a także innych. Każde zranienie, każda śmierć to tragedia szczególnie dla najbliższych danej osoby. Niestety, śmiertelne żniwo wciąż trwa.

Na przykład dzisiaj we wsi Paskrzyn w gminie Ręczno pod Piotrkowem Trybunalskim doszło do niewyobrażalnej tragedii. Wszystko wydawało się być normalne - jazda samochodem, zimowa aura i niespodziewanie miał miejsce wypadek, którego nikt się nie spodziewał. Policja wstępnie ustaliła, że 63-letnia kobieta za kierownicą toyoty z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu.

To, co było dalej, mrozi krew w żyłach nawet doświadczonym policjantom. - Tego nie da się opisać słowami - relacjonuje nam jeden ze śledczych. Rozpędzona toyota zderzyła się z jadącym z naprzeciwka daewoo. Kierujący tym pojazdem 67-letni mężczyzna i 88-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Nie było szans na jakikolwiek ratunek.

Do tego łącznie cztery osoby są ranne. Co więcej, w daewoo znajdowała się też dwójka dzieci. Mają 10 i 11 lat. Jedno z nich zostało przetransportowane śmigłowcem medycznym Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Łodzi. Drugie natomiast zostało przewiezione karetką do Bełchatowa.

Wiemy już, że kierująca toyotą była trzeźwa. Teraz policjantom i prokuratorowi będzie musiała odpowiedzieć na pytanie, co wpłynęło na jej jazdę i domniemanie spowodowania tak tragicznego wypadku, do którego doszło na oczach niewinnych dzieci. Na pewno też to przeżywa i będzie nosiła do końca swoich dni ten przerażający obrazek.

Mieczysław Kowalski

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności