Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Media informują o czymś strasznym, co może nadejść już wkrótce. Przerażające informacje

12.01
0

Ekspertka cytowana przez media obawia się powrotu wzrostu zachorowań, czyli trzeciej fali epidemii koronawirusa.Epidemia koronawirusa jest bardzo niebezpieczna. Niedawno przecież w Polsce miała miejsce druga fala zachorowań. Niestety, tendencja nie jest zbyt optymistyczna. Cierpi gospodarka, a także zwykli ludzie, którzy codziennie zmagają się z restrykcjami. Hotelarze nie mogą działać, podobnie jak restauratorzy, za wyłączeniem wydawania posiłków na zewnątrz oraz wielu innych przedsiębiorców.

Co prawda jest światełko w tunelu w postaci szczepionki na COVID-19, ale cała procedura idzie u nas dość powoli. Miejmy nadzieję, że sytuacja ulegnie wkrótce poprawie i wszyscy będziemy cieszyli się zdrowiem oraz przyjemnościami znanymi z tzw. starego, normalnego życia. Codziennego, bez oglądania się na możliwość zakażenia koronawirusem, tak niszczycielskim i podstępnym.

Na antenie TVN24 w programie „Fakty po Faktach” gościła dr Aneta Afelt z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. - Z naszych obliczeń (...) jasno wynika, że niestety rozluźnienie, którego mieliśmy świadomość w okolicach świątecznych i przedświątecznych, jest przyczyną możliwości powstania trzeciej fali. Z tą trzecią falą liczą się właściwie wszystkie kraje europejskie - podkreśliła Arleta Afelt.

Jak dodaje, nadal trzeba uważać. Trzeba wspólnie być odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwa. Wszyscy powinniśmy wciąż nosić maseczki, zachowywać dystans oraz dezynfekować ręce. Bo jak uważa wyżej cytowana ekspertka, trzecia fala epidemii może być tak duża jak jesienią i ma nadzieję, że nie będzie jednak wyższa.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności