Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Szokujące informacje w sprawie obostrzeń w Polsce! Wyciekły plany rządu, w głowie się nie mieści

13.01
0

Niestety, nie mamy dobrych informacji w sprawie obostrzeń w Polsce w związku z epidemią koronawirusa. Wiadomo już, co planuje rząd. Są to bardzo złe wieści.Jak już wielokrotnie informowaliśmy na łamach portalu ExtraFakty.pl rząd zdecydował się przedłużyć obowiązujące obostrzenia co najmniej do końca stycznia. Wcześniej była mowa o zamrożeniu gospodarki tylko do 17 stycznia, jednak te zapowiedzi - jak widać - są już nieaktualne.

Chodzi o zamknięcie siłowni, barów, restauracji, stoków narciarskich, hoteli oraz galerii handlowych. Niestety, okazuje się, że tak rygorystyczne obostrzenia mogą trwać jeszcze przez wiele miesięcy. Stanie się tak najprawdopodobniej pomimo masowych protestów przedsiębiorców, którzy bankrutują i tracą pieniądze swojego życia. Niektórzy z nich otwierają nawet swoje biznesy, nie patrząc na możliwe konsekwencje.

Teraz prezes jednej z dużych firm działających w branży gastronomicznej w rozmowie z portalem money.pl przyznaje, że rząd rozmawiał z jego siecią na temat możliwości odmrożenia gospodarki. Niestety, okazuje się, że "przed marcem czy może nawet końcem marca wielkiego odmrożenia nie będzie". - To nie było nawet "raczej", tylko na zasadzie, że nie ma na co liczyć - rozkłada ręce właściciel firmy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności