Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Przed chwilą RCB wydało pilny alert. Bardzo duże zagrożenie, jest konkretne ostrzeżenie

13.01
0

Publikujemy najnowszy alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Chodzi o niepokojące zjawiska pogodowe w wielu regionach naszego kraju.- Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW PIB ostrzega przed oblodzeniami, intensywnymi opadami śniegu oraz zawiejami i zamieciami śnieżnymi. Wieczorem i w nocy możliwe zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Uważajcie na siebie - czytamy w najnowszym alercie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności