Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Masz więcej niż 18 lat? Wszystko zacznie się w nocy z czwartku na piątek. Pilny komunikat rządu, ważne informacje

13.01
0

Mateusz Morawiecki podpadł prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Formalnie więc wicepremier jest zły... na premiera. O co poszło? Dziennikarze podają zaskakujące szczegóły.Kancelaria premiera poinformowała, że od 15 stycznia rusza rejestracja do szczepień na koronawirusa dla osób w wieku 80 plus oraz od 22 stycznia dla osób w wieku 70 plus.

Dziś szef kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego i pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk poinformował, że wchodzimy w kluczowy etap szczepień. - Zaczynamy szczepienia masowe - zakomunikował minister Dworczyk, który dodał, że w nabjliższy piątek każda osoba powyżej 18 roku życia może zgłosić gotowość do zaszczepienia na koronawirusa na stronie gov.pl/szczepimy.

Rejestracja będzie możliwa na trzy sposoby: poprzez infolinię i numer 989, osobistą rejestrację w punkcie szczepień oraz specjalną stronę internetową pacjent.gov.pl. - Wybieramy termin i punkt szczepienia, dzień przed wizytą SMS z przypomnieniem - tłumaczy Michał Dworczyk. Jak dodał, infolinia i rejestracja ruszą o północy z czwartku na piątek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności