Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Dwie osoby nie żyją, dwie osobne zbrodnie w polskim mieście! Pilny komunikat

14.01
0

W jednej z podwarszawskich miejscowości doszło do strasznych zbrodni. Dwie osoby nie żyją, a burmistrz miasta wydał pilny komunikat.Podwarszawskie Ząbki stały się w ostatnich dniach miejscem dwóch niebywałych tragedii. W Nowy Rok policjanci z komendy w Ząbkach otrzymali zgłoszenie tuż nad ranem na temat nieprzytomnego mężczyzny, którego ktoś znalazł na klatce schodowej jednego z budynków. Po dotarciu na miejsce okazało się, ze mężczyzna ten został raniony w klatkę piersiową. Natychmiast zostały zaalarmowane służby pogotowia, które przetransportowały rannego do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, niestety mężczyzna zmarł.

- Jest mi bardzo przykro, że w okresie noworocznym doszło do dwóch zdarzeń przestępczych, w których życie stracili Mieszkańcy naszego miasta. Wyrażam głęboki żal i wyrazy współczucia dla rodzin dotkniętych tragedią - czytamy w oświadczeniu Małgorzaty Zyśk, burmistrza niedużej miejscowości Ząbki pod Warszawą.

Zmarły mężczyzna to 23-latek, który podczas imprezy sylwestrowej wdał się w kłótnię z 26-letnim sąsiadem na balkonie. Wiadomo, że mężczyzna opuścił lokal i wyszedł na zewnątrz, gdzie najprawdopodobniej kłótnia była kontynuowana.

- Wówczas na klatce schodowej 26-latek ugodził nożem 23-latka. Napastnik po tym zdarzeniu wrócił do mieszkania, w którym przebywał. Rannego mężczyznę znalazł inny uczestnik imprezy sylwestrowej, który wezwał pomoc ? wyjaśniał zdarzenie asp. szt. Tomasz Sitek.

Niespełna 10 dni później doszło do kolejnej tragedii w tej niewielkiej miejscowości. W sklepiku z warzywami mieszczącym się przy ulicy powstańców niespodziewanie został zaatakowany emeryt. Padł on ofiarą zuchwałego napadu młodego mężczyzny, który zażądał od niego pieniędzy i pobił metalowa piłką. Zaatakowany emeryt zmarł w szpitalu kilka godzin później.

Mieszkańcy miejscowości są wstrząśnięci i nie kryją swoich obaw i strachu przed niebezpieczeństwem. - Mając na uwadze występujące wśród mieszkańców poczucie zagrożenia, zwróciłam się również z prośbą o zintensyfikowanie na terenie miasta patroli policyjnych - oznajmiła Zyśk.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności