Dziś jest wtorek, 19 stycznia
Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Znaleziono zwłoki nastoletniej dziewczynki! Media podają wstrząsające szczegóły śmierci

14.01
0

Media podają wstrząsające szczegóły 13-letniej dziewczynki. Co stało się z nastolatką, która uciekła z domu dziecka?Niedawno, 7 stycznia z Domu Dziecka w Pacółtowie w województwie warmińsko-mazurskim uciekła 13-letnia dziewczynka. Gdy tylko zauważono jej zniknięcie natychmiast wszczęto alarm i zaczęto szukać zaginionej. Jak się niedługo później okazało, dziewczynka leżała martwa w pobliskim strumyku.

Tego makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień na drugi dzień od jej zaginięcia. Jej ciało znajdowało się niedaleko pustostanu w miejscowości Kurzętnik do którego często przychodziła tutejsza młodzież. Miejsce to jest oddalone od Domu Dziecka o około 6 kilometrów.

Zaczęto zadawać sobie pytania co cię stało z dziewczynką. Czy był ktoś kto przyczynił się do jej śmierci? Wiadomo, ze w godzinach 15-16, 7 stycznia dziewczynka była jeszcze widziana w placówce. Dlaczego postanowiła uciec - nie wiadomo.

Tuż po odkryciu zwłok dziewczynki Prokuratura w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie) rozpoczęła śledztwom aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Wstępne badania wykluczyły udział osób trzecich w tej tragedii, które mogłyby w jakikolwiek sposób przyczynić się do zgonu dziewczynki. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Elblągu, Sławomir Karmowski powiedział również, ze odrzucono także początkową wersję jakoby dziewczynka mogła utonąć w strumieniu.

Biegły sądowy wydał wstępną opinię według, której można przypuszczać, ze 13-latka zmarła z wychłodzenia organizmu. Zostały pobrane również próbki, które zostaną zbadane pod kątem obecności środków odurzających, substancji psychotropowych i alkoholu. Jednocześnie zostaną podjęte działania mające na celu wyjaśnić okoliczności i ewentualnego zaniedbania pracowników placówki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności