Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Eksperci WHO podają prawdę o epidemii koronawirusa. Wszystko ujrzało światło dzienne

9.02
2

Ustalenia ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia na temat epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 ujrzały światło dziennie. Co wiadomo na ten moment?Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wysłała swoją misję do Chin, żeby zbadała genezę powstania koronawirusa SARS-CoV-2. Jak poinformowali eksperci, nie ma dowodów wskazujących na rozprzestrzenianie się epidemii w Wuhan przed grudniem 2019 roku.

Niestety, specjaliści nie zidentyfikowali zwierzęcego źródła wirusowa. Peter Ban Embarek, członek misji WHO ocenia, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zakażeń wśród ludzi jest przejście koronawirusa z rezerwuaru naturalnego na zwierzę, a następnie na człowieka. Na całym świecie na koronawirusa zmarły dotąd ponad 2 mln ludzi, a łączna liczba zakażeń przekracza 100 milionów!

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

1234510.02

WHO mówi tak jak ktoś każe i płaci

Zgłoś
1234510.02

Specjaliści WHO tyle wiedzą ile im ktoś zapłaci.Ale dziwnego że zwierzęcia podobno ,nie wiadomo jakiego zmodyfikowany wirus laboratoryjnie nagle atakuje ludzi .

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności