Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Ujawniono fatalne dane. Polska na samym dnie, jest bardzo źle

22.02
0

ONZ uznał, że w rankingu o sytuacji dzieci, Polska znalazła się dośś nisko. Dlaczego tak się stało?Niestety, polski rząd daje miliardy na Rydzyka i Kościół katolicki, który - co już udowodniono - instytucjonalnie chroni pedofilów w sutannach, jest tzw. państwem w państwie i ciągle angażuje się w politykę. Ale Polacy zdają sobie nic z tego nie robić.

W kraju, gdzie miliardy płyną też na rządową propagandę, rządzącym najwyraźniej nie przeszkadza umieszczenie naszej Polski na dole rankingu Organizacji Narodów Zjednoczonych o sytuacji dzieci.

Portal OKO.press rozmawiał z Anną Gromadą, główną autorką raportu ONZ. Okazuje się, że Polska zajmuje 31. miejsce pod względem dobrostanu dzieci, co oznacza, że występują u nas stosunkowo wiele samobójstw wśród dzieci - nawet dziewięć na sto tysięcy osób mających po kilkanaście lat. Niestety, to jest o połowę więcej niż średnia w innych krajach.

Ekspertka wskazała też na inny poważny problem, który przekłada się na późniejsze życie. Wielu Polaków ma problem z rozmową, aby wysłuchać zdanie innych i mówić o swoich oczekiwaniach. To może powodować, że trudno nam wchodzić w relacje z innymi ludźmi.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności