Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

PILNE! Katastrofalne informacje z samego rana. Najgorzej będzie za miesiąc, sytuacja jest fatalna, to nas czeka!

22.02
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał bardzo złe informacje w w związku z epidemią koronawirusa. Polacy nie będą zadowoleni. Najgorzej będzie już za nieco ponad miesiąc.Bardzo złe informacje w poniedziałkowy poranek przekazali Polakom przedstawiciele resortu zdrowia. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował, że na podstawie uzyskanych dziś przez służby sanitarne danych widać trend wzrostowy w liczbie przypadków.

- Odnotowaliśmy ponad tysiąc trzysta przypadków więcej niż tydzień wcześniej. Jesteśmy w trakcie trzeciej fali (epidemii koronawirusa w Polsce - przyp. red.). Pytanie, jak wysoka ona będzie - powiedział wiceminister w Polskim Radiu 24.

Z kolei minister zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie TVN24 stwierdził, że szczyt trzeciej fali oznacza zakażenia na poziomie od 10 do 12 tysięcy przypadków dziennie.

- Apapogeum będzie miało miejsce mniej więcej na przełomie marca i kwietnia. Czyli czeka nas jeszcze mniej więcej miesiąc nieprzerwanych wzrostów - powiedział minister, który ostrzegł, że w przypadku intensywnego występowania nowych mutacji przyspieszenie wzrostów zakażeń może być znacznie większe. Szef resortu zdrowia zaapelował do Polaków o przestrzeganie reguł sanitarnych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności