Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

To nas czeka już w tym tygodniu. Eksperci nie mają wątpliwości, duża zmiana. Odczujemy to wszyscy!

22.02
0

Eksperci są zgodni co do warunków pogodowych, które będą nam towarzyszyć w rozpoczynającym się właśnie tygodniu.Jak wskazują synoptycy, w tym tygodniu w całym kraju prognozowany jest znaczący wzrost temperatur. Najcieplej ma być na Dolnym Śląsku oraz w województwie opolskim. To właśnie tam w ciągu dnia temperatury mogą osiągnąć wartość aż 18 stopni Celsjusza na plusie.

Jak wskazuje synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przez cały tydzień prognozowane są "wysokie, wiosenne temperatury".

Kiedy więc przyjdzie ochłodzenie? Najprawdopodobniej dopiero w weekend. Wtedy mogą pojawić się przelotne opady i małe ochłodzenie. Temperatury jednak wciąż mają być dodatnie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności