Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Dziennikarze dotarli do planów rządu. Już wkrótce drakońskie zakazy i nakazy, znamy datę i szczegóły

22.02
0

Dziennikarze ustalili, co z planowanymi obostrzeniami w całym kraju. Niestety, nie są to dobre informacje dla Polaków. Znamy szczegóły!Jak ustalili dziennikarze RMF FM, przywrócenie części zakazów i nakazów wprowadzonych ze względu na epidemię koronawirusa jest już niemal pewne. W połowie tygodnia swoją decyzję ma ogłosić rząd. Rozważane jest zamknięcie stoków narciarskich i części infrastruktury sportowej, a także granic.

Nie wiadomo na ten moment, od kiedy mogłyby obowiązywać nowe przepisy. Stanie się to być może od początku marca. Jeśli chodzi o luzowanie restrykcji, to najprawdopodobniej nie będzie to możliwe aż do kwietnia. To właśnie wtedy spodziewany jest spadek liczby zakażeń.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności