Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo! Wstrząsające wiadomości, media informują o szczegółach

23.02
0

Media informują o dramatycznych chwilach w życiu znanego aktora Artura Barcisia. Planował on samobójstwo! Cudem nie skończył swojego życia.Każdy zapewne kojarzy charyzmatycznego aktora Artura Barcisia z roli Norka w serialu "Miodowe lata". Grał on również w wielu innych produkcjach z czego przypomnieć należy również rolę taty Asi we "Wstydzie". Jest również człowiekiem o bardzo szczodrym sercu. Co roku bowiem wspiera WOŚP przekazując na licytację swoje obrazy. W tym roku uzbierał w ten sposób aż 30 tysięcy złotych.

Jednak jak się okazuje, nie zawsze aktor był pełen pogody ducha o czym przypomniał tygodnik "Dobry Tydzień". W latach 80-tych aktor miał poważne problemy, z którymi nie potrafił sobie poradzić.

- Zawalił mi się wtedy cały świat. Myślałem, że już sobie nie poradzę - powiedział w jednym z wywiadów. Przyjęcie roli w filmie "Odlot" było pechowe dla aktora. Narażając się ówczesnemu dyrektorowi Teatru na Targówku, Barciś stracił pracę a tym samym mieszkanie służbowe za które płacił niewiele.

Był jednak pewien, że za pieniądze jakie zarobi na filmie uda się mu odbić i wynająć inne mieszkanie. I wszystko szłoby po jego myśli, gdyby nie stan wojenny. Pech chciał, ze aktor umówił się na wypłacenie gaży dopiero po zakończeniu zdjęć a te przerwano.

- Niestety, dwa tygodnie przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, i mieszkanie, i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć - powiedział parę lat temu.

Wszystko to doprowadziło do nadużyć alkoholu przez aktora, który nie mógł sobie poradzić z problemami. A te sypały się jak asy z rękawa. Zdradziła go również ukochana dziewczyna.

- Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało - wyznał kiedyś w rozmowie z "Na żywo".

Los jednak się odwrócił. Artur Barciś poznał Beatę, asystentkę montażystki filmowej. - Marzyłem o stabilizacji, znalezieniu kobiety, która da mi spokój, bezpieczeństwo, miłość - przyznał. Od tego wydarzenia para tworzy szczęśliwy związek po dziś dzień.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności