Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pilna wiadomość ministra edukacji dla wszystkich uczniów i rodziców. Wiadomo, jakie plany ma resort

22.02
0

Minister edukacji przekazuje najnowsze informacje dotyczące powrotu uczniów do szkół. Jakie plany ma rząd?Póki co nauka zdalna dla większości roczników w Polsce została przedłużona do końca lutego. Minister edukacji Przemysław Czarnek zapowiada jednak, że maksymalnie do połowy tygodnia uczniowie polskich szkół usłyszą, co dalej z formą ich kształcenia.

Przemysław Czarnek przekonuje, że kierowany przez niego resort obserwuje rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem i w związku z tym "wszystko jest możliwe".

Zapowiada przy tym, że w przypadku "spłaszczenia" krzywej zachorowań, możliwe jest utrzymanie stacjonarnego nauczania dla dzieci klas I-III. - O wszystkim zdecyduje ten tydzień - zakomunikował szef resortu edukacji.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności