Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

PILNE ostrzeżenie dla milionów Polaków. Zacznie się wkrótce, śmiertelne zagrożenie!

22.02
0

IMGW publikuje ważne ostrzeżenia dla wielu regionów Polski. Chodzi o roztopy i jeszcze bardziej niebezpieczne wezbrania rzek wraz z przekroczeniem stanów alarmowych.Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pilne ostrzeżenia dla milionów osób, które zamieszkują kilka województw. Chodzi m.in. o województwo małopolskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie, gdzie w najbliższym czasie mogą wystąpić roztopy, które w połączeniu z niską temperaturą mogą stanowić duże niebezpieczeństwo.

Z kolei dla miast i miejscowości w zlewni Bzury, Wisły, Krzny i Widawy wydano ostrzeżenia hydrologiczne w związku z wezbraniami i przekroczeniem stanów ostrzegawczych. To może stanowić śmiertelne zagrożenie dla osób mieszkających w pobliżu rzek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności