Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Nękania Polaków ciąg dalszy. Ogromne kary, koniecznie uważajcie!

23.02
0

Policja zapowiada dalsze kontrole, choć przepisy są dziurawe. Wielu Polaków może stracić duże pieniądze.Policja wciąż nęka Polaków. Choć sądy coraz częściej stoją po stronie obywateli, uznając, że przepisy związane z obostrzeniami w czasie epidemii COVID-19, zostały wprowadzone wadliwie, to stróże prawa nadal próbują ich zastraszyć. I grożą mandatami oraz wszelkiej maści karami, bardzo dotkliwymi.

W programie "Newsroom" Wirtualnej Polski gościł inspektor Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Jak zdradził, problemem mogą być wciąż nielegalne imprezy, w tym wesela.

Jak ostrzegał, za takie wydarzenie jego organizatorzy mogą zostać ukarani grzywną w wysokości od 5 do 35 tysięcy złotych! Dlatego Polacy powinni mieć się na baczności, policja nadal im nie odpuszcza, rządzący nie poprawiają prawa, a za wszystko na końcu płaci i tak zwykły podatnik, czyli każdy z nas.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności