Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Decyzja w sprawie wszystkich uczniów w Polsce. Resort edukacji ujawnia plany rządu

23.02
0

Wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski wypowiedział się na temat możliwości powrotu większej grupy uczniów do szkół.Wciąż niewiadomą pozostaje ewentualny powrót uczniów kolejnych roczników do nauki stacjonarnej. Przypomnijmy, obecnie z takiej formy edukacji korzystają tylko uczniowie klas I-III.

Wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski przekazał najnowsze informacje w tej sprawie. - My co najmniej chcielibyśmy, aby został utrzymany ten stan, który funkcjonuje w tej chwili, czyli klasy I-III w nauczaniu stacjonarnym - mówi Piontkowski.

Wiceszef resortu edukacji dodaje, że powrót starszych roczników do nauczania stacjonarnego wymaga spadku dziennej liczby zakażeń koronawirusem. Póki co na to się nie zapowiada - w ostatnich dniach ministerstwo zdrowia odnotowało wzrosty zakażeń. Decyzję rządu dotyczącą zakończenia nauki zdalnej dla kolejnych grup uczniów mamy poznać jeszcze w tym tygodniu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności