Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Czegoś takiego dawno w Polsce nie było! To już za chwilę, koniecznie przeczytajcie. Nie do wiary!

23.02
0

Dziś mieszkańcy Polski mogą doświadczać niezwykłego zjawiska. Czegoś takiego w naszym kraju dawno nie było! Zobaczcie, co nas czeka.Z reguły zjawiska pogodowego Kalima doświadczają mieszkańcy Wysp Kanaryjskich. Tym razem jednak nastąpiła zmiana. O czym mowa? Chodzi o piasek znad Sahary, który dotarł już do niektórych europejskich krajów, natomiast dziś ma się pojawić w Polsce, w szczególności w jej północnej części.

Eksperci ostrzegają, że niektóre osoby mogą mieć dolegliwości ze strony układu oddechowego, co może być mylone z alergią. Dodatkowo, zmianie ulega kolor wschodu i zachodu słońca oraz jakość powietrza. Możliwe są też zabrudzenia samochodów i uszkodzzenia lakieru.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności