Dziś jest sobota, 27 lutego
Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Wszystko poszło na żywo w TVP. Fatalne wieści dla wszystkich Polaków, minister ujawnia. Ludzie będą wściekli!

23.02
0

Rząd nie planuje odmrażać kolejnych sektorów gospodarki. Niewykluczone jest za to zaostrzenie nakazów i zakazów. Plany władzy ujawniła w TVP wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.Dziś na antenie TVP1 wiceminister rozwoju Olga Semeniuk zapowiedziała, że w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem rząd nie zdecyduje się na otwarcie kolejnych sektorów gospodarki.

- Jeżeli liczba chorych nie będzie wzrastała w drugiej części tygodnia, to będziemy przedłużali już obowiązujące prawo - powiedziała wiceminister sugerując, że w przypadku dalszych wzrostów niewykluczone jest ponownie wprowadzenie niektórych restrykcji.

Na ten moment rząd dyskutuje o tym, jak doprowadzić "do spadku mobilności" ludzi. - Będziemy rozmawiali o stokach i hotelach - informuje Olga Semeniuk.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności