Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Rząd chce to wprowadzić! Drakońskie prawo, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

30.03
0

Czy w Polsce zostanie wprowadzony stan nadzwyczajny? Przedstawiciel PiS przyznał, że taka ewentualność jest brana pod uwagę.W całej Polsce szaleje trzecia fala epidemii COVID-19. Codziennie przybywa nowych zakażeń koronawirusem. Wydaje się, że nic nie jest w stanie powstrzymać zagrożenia, bo sam proces podawania szczepionek idzie dość powolnie.

W Radiu Zet gościł właśnie Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Tej partii, która rządzi Polską. Wypowiedział się, że obecnie władze nie wykluczają różnych wariantów, w tym możliwości wprowadzenia stanu nadzwyczajnego.

Nic takiego jeszcze się nie działo u nas odkąd istnieje III RP. Może być to precedens w nowożytnej historii naszego kraju. Wszystko jednak zależy od oceny ekspertów i dalszych liczb dotyczących zachorowań na COVID-19.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności