Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Ogromne zmiany, premier ogłosi to jeszcze dziś!

30.03
0

Wygląda na to, że czekają nas duże zmiany, jeśli chodzi o szczepienia Polaków przeciwko COVID-19. Czekamy na konferencję premiera Mateusza Morawieckiego.Wciąż trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Preparat otrzymują kolejne grupy Polaków. To jest ratunek przed pandemią i istnieje szansa, że dzięki temu wrócimy na normalne tory.

Wkrótce premier Mateusz Morawiecki ma zaprezentować zmiany dotyczące programu szczepień. Chodzi o to, że strona rządząca zamierza zmienić system na bardziej przystępny, dzięki czemu jeszcze więcej osób otrzyma swoje dawki preparatu.

Prawdopodobnie dziś poznamy szczegóły. Niewykluczone, że każdego dnia szczepiony byłby inny rocznik obywateli. Władze liczą też na to, że po prostu otrzymamy też więcej dawek wakcyny przeciwko COVID-19.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności