Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Pilny komunikat minister! Chodzi o program 500 plus!

30.03
0

Minister rodziny Marlena Maciąg apeluje do Polaków ws. programu "Rodzina 500 plus". Wydała ważny apel."Rodzina 500 plus" to socjalny program rządu, za który podatnicy co roku płacą miliardy złotych. Miał zwiększyć dzietność Polaków, ale nic takiego się nie stało, a spadek liczby urodzeń jest najmniejszy od czasów II wojny światowej.

Minister rodziny Marlena Maciąg wydała specjalne oświadczenie, w którym zwraca się do obywateli o składanie wniosków o świadczenie w wersji elektronicznej. Dzięki temu nie trzeba wychodzić z domu, wszystko można zrobić zdalnie. Oszczędza się czas, a także zdrowie, bo w dobie pandemii takie rozwiązanie jest na wagę złota.

Wnioski o 500+ można składać obecnie w wersji wyłącznie elektronicznej, a od 1 kwietnia każdy rodzic lub opiekun może go złożyć również w wersji papierowej, która z oczywistych względów nie jest tak zalecana.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności