Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

10-letni chłopiec nie żyje! Wstrząsające informacje, wiadomo co się stało

31.03
0

Niestety, 10-letni chłopiec nie przeżył strasznego w skutkach pożaru w jednym z polskich miast.W Szczecinie doszło do straszliwej tragedii. W nocy z 25 na 26 marca wybuchł ogromny pożar w jednym z okolicznych domów. Pożar był niestety bardzo rozległy i pomimo błyskawicznej akcji strażaków i innych służb śmierć poniosła jedna osoba. Zginął 10 ? letni chłopiec, Bartek.

Bartek był wspaniałym chłopakiem, pełnym pasji i radości. Jeszcze na początku ubiegłego tygodnia brał udział w treningu piłki nożnej z rocznika 2010, w klubie w którym grał. Na fanpage jego klubu możemy przeczytać jak wspominają go znajomi.

- Bartek był wzorem do naśladowania. Obecny na każdych zajęciach, pogodny, uśmiechnięty i ambitny zawodnik. Świetna postać i ważny element drużyny prowadzonej przez trenera Dawida Bidnego. Trenował w FA Szczecin już trzeci sezon i o jego postawie można było mówić tylko w samych superlatywach - czytamy na profilu Fotball Academy Szczecin.

W wyniku pożaru spaleniu uległ cały dobytek rodziny. Jego tata przebywa teraz w szpitalu w stanie ciężkim. Bezpieczna jest już jego mama Joanna i 2-letnia siostra, chociaż one też doznały poważnych poparzeń.

Przez koleżanki i kolegów Pani Joanny z OIRP w Szczecinie zorganizowana została zbiórka pieniędzy. Cała zebrana suma zostanie przekazana rodzinie Pani Joanny.

<>- W takich ciężkich chwilach - bądźmy solidarni - czytamy na profilu klubu Fotball Academy Szczecin.

Cała sytuacja jest niezwykle dramatyczna. Zawsze w takich chwilach, gdy w tragicznych okolicznościach ginie młoda osoba powinniśmy skierować swe myśli i skupić na refleksji że każdy dzień jest dla nas darem. Nigdy bowiem nie wiemy kiedy ten dar może się skończyć.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności