Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Premier Morawiecki zabrał głos. Mówi co nas czeka za chwilę, ważny komunikat

31.03
0

Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do Polaków ze specjalnym apelem przed nadchodzącymi świętami wielkanocnymi.W całej Polsce dosłownie szaleje trzecia fala epidemii COVID-19. Przed nami święta wielkanocne, a wraz z nimi pojawią się tradycyjne uroczystości. Jest to też nie tylko zwyczaj, ale jedno z najważniejszych świąt w Kościele katolickim.

Z tej okazji premier Mateusz Morawiecki zwrócił się ze szczególnym apelem do wszystkich Polaków. Chodzi o spędzanie tego okresu. Polityk chce, aby święta spędzić w ograniczonym gronie rodziny i w sposób odpowiedzialny. Wyraził jednocześnie nadzieję, że szczepionki mają symbolizować zwycięstwo nad możliwością utraty życia.

Warto też pamiętać, że właśnie po to, aby ograniczać nowe zakażenia, wprowadzono kolejne obostrzenia. Nadal trzeba pamiętać też o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w postaci maseczek, dezynfekcji rąk oraz zachowywania dystansu społecznego.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności