Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Nie żyje matka oraz dwójka dzieci. To stało się w polskiej wsi, szok!

31.03
0

W jednej z polskich wsi doszło do niewyobrażalnej zbrodni. Matka zabiła własne dzieci, bo nie chciała ich wydać swojemu byłemu partnerowi?!Olbrzymia tragedia rodzinna na Podkarpaciu. - Nie możemy uwierzyć w to, co się stało - relacjonują nam okoliczni mieszkańcy. W Chałupkach koło Niska doszło do przerażającej zbrodni. Nikt nie spodziewał się, że tak się zakończy cała sytuacja.

W jednym z domostw natknięto się na ciała łącznie trzech osób, a dokładniej dorosłej kobiety i prawdopodobnie jej dwojga dzieci. Mówi się, że na wszystkich ciałach pojawiły się rany kłute, co oznacza, że w ruch mógł pójść nóż. Lokalne media podają, że kobieta nie chciała oddać dzieci ich ojcu, który miał korzystać z pomocy kuratora i nakazu sądowego.

Poszkodowany jest też kurator sądowy, który był raniony ostrym narzędziem. Kobieta miała się ukryć w łazience, gdzie doszło do kaźni. Jest to traktowane jako tak zwane rozszerzone samobójstwo. Sprawę wyjaśnia policja oraz prokuratura.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności