Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Polski rząd ogłosił rewolucyjne zmiany, znamy szczegóły

31.03
0

Wiemy, co ma się zmienić w sprawie Narodowego Programu Szczepień. Zmiany mają wkrótce wejść w życie.Zmieniają się zasady Narodowego Programu Szczepień. To właśnie dzięki niemu mamy szansę wyjść cało z epidemii COVID-19, której trzecia fala właśnie szaleje w całej Polsce. Według premiera Mateusza Morawieckiego, do końca sierpnia mają być zaszczepieni wszyscy chętni. Rząd chce bowiem, aby co miesiąc dawki otrzymało nawet 10 milionów osób.

Jest to szansa, aby pokonać zagrożenie. Pamiętajmy, że przyjmowanie preparatu, obok dystansu, noszenia maseczek i dezynfekcji rąk, są szansą na obronę przed zakażeniem. Szef rządu ma też apel do osób, które nie wierzą w epidemię.

- Dlatego wszystkich, którzy kontestują, kwestionują, nie przestrzegają zasad, bardzo gorąco proszę, ale proszę także służby porządkowe, by egzekwowały przestrzeganie tych reguł. Ponieważ to nie są żarty, to jest walka o życie i zdrowie obywateli. Wszystkich, którzy łamią przepisy, powinny spotkać sankcje, które są przewidziane w prawie. I od naszej wspólnej odpowiedzialności, również od tego, zależy tempo i skuteczność walki z COVID-19 - mówił premier M. Morawiecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności