Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Tego możemy spodziewać się już dziś. Bardzo ważna wiadomość dla wszystkich Polaków!

31.03
0

Wiadomo, jakich warunków pogodowych możemy się dziś spodziewać. Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich Polaków!Dziś na terenie całego kraju spodziewana jest iście wiosenna pogoda. Synoptycy prognozują, że temperatury w zależności od regionu będą w ciągu dnia wahać się w granicach od 17 do nawet 22 stopni Celsjusza.

Warto dodać, że możliwe jest wystąpienie silniejszego wiatru niż wczoraj, jednak w porywach jego prędkość może osiągnąć wartość maksymalnie 60 kilometrów na godzinę. Gdzieniegdzie musimy się przygotować na zachmurzenie, jednak nie powinno być deszczu. Warunki biometeo są określane jako korzystne.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności