Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Minister zapowiada zmiany już po świętach. Nowe prawo dla wszystkich Polaków!

31.03
0

Zmienia się Narodowy Program Szczepień w taki sposób, aby preparat otrzymało jak najwięcej osób.Niedawno ogłoszono ważne zmiany w Narodowym Programie Szczepień. Rządzący chcą w ten sposób rozpowszechnić szczepienia Polaków przeciwko COVID-19. Zakomunikował o tym niedawno premier Mateusz Morawiecki. Ma powstać więcej punktów szczepień, zwiększy się też liczba osób kwalifikowanych do szczepień. Do końca sierpnia preparat maja otrzymać wszyscy zainteresowani Polacy.

Michał Dworczyk to szef kancelarii premiera i pełnomocnik rządu do spraw szczepień. Oświadczył, że po świętach wielkanocnych zostaną zmienione przepisy umożliwiające wejście zmian w życie.

- Ostatnim aktem prawnym, który będzie musiał zostać znowelizowany jest prawo farmaceutyczne. Wszystkie zmiany legislacyjne zostaną przygotowane po Świętach Wielkanocnych - przekonywał Dworczyk. Szczepionki będzie można przyjmować w przychodniach i będą mogli ją podać szeroko rozumiani przedstawiciele zawodów medycznych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności