Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Rząd wymierza ostre kary! Nawet 30 tysięcy złotych. Uwaga!

31.03
0

Szczególne kary mogą grozić za nieprzestrzeganie wprowadzonych obostrzeń. Kto jest zagrożony?Trwa epidemia COVID-19 i jej trzecia fala w Polsce. Niestety, koronawirus, szczególnie w mutacji brytyjskiej, szczególnie łatwo się roznosi pomiędzy ludźmi. Niesie to za sobą ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia!

Tymczasem w programie ?Newsroom? Wirtualnej Polski gościł inspektor Mariusz Ciarka, który jest rzecznikiem prasowym Komendanta Głównego Policji. Jak oświadczył, mundurowi mają wiedzę, że w Polsce odbywają się wesela mimo obostrzeń. Akurat takie przyjęcia nie mają takiego rozmachu jak to ma w zwyczaju, lecz w mniejszym, bardziej kameralnym gronie.

Warto przypomnieć, że w przypadku odkrycia takiej nielegalnej imprezy policja może zawiadomić sanepid i inne służby. Kary wówczas mogą wynieść nawet od pięciu do trzydziestu tysięcy złotych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności