Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Nie żyje znana polska polityk. Wstrząsające wieści przekazał jej syn

31.03
0

Nie żyje była posłanka, która miała 74 lata. Od dawna zmagała się z ciężką chorobą.Nie żyje Izabella Sierakowska, która miała 74 lata. Była wieloletnią posłanką z ramienia Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Sprawowała też funkcję wiceprzewodniczącej SdRP.

Niestety, od długiego czasu ciężko chorowała. Informację o jej śmierci przekazał syn. Data pogrzebu polityk nie jest jeszcze znana. Wstrząśnięci są zarówno bliscy, jak i znajomi I. Sierakowskiej ze świata polityki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności