Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Burmistrz polskiej miejscowości otworzył paczkę. Straszne informacje, co stało się chwilę później

2.04
0

Straż Pożarna musiała interweniować w Milanówku, miejscowości położonej w województwie mazowieckim. Strażacy otrzymali zgłoszenie do miejscowego urzędu. Całe zamieszanie było spowodowane zawartością paczki, która dotarła do burmistrza.Zdarzenie to miało miejsce we wtorek, 30 marca w godzinach popołudniowych. Jak informuje portal TVN Warszawa, po otwarciu otrzymanej przesyłki u burmistrza Milanówka Piotr Remiszewski zaczęły pojawiać się różne niepokojące dolegliwości a on sam uskarżał się na złe samopoczucie.

Jak potwierdził Krzysztof Tryniszewski ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim strażacy interweniowali w urzędzie miejskim.

- Interwencja dotyczyła paczki w formie dokumentów, która przyszła na adres urzędu. Po jej otwarciu pan burmistrz źle się poczuł - powiedział Tryniszewski w rozmowie z portalem TVN Warszawa.

Włodarzowi miejscowości miały zacząć doskwierać między innymi bóle i zawroty głowy, pieczenie skóry, gardła i oczu oraz suchość w ustach.

Zostało skierowane aż sześć zastępów straży pożarnej do Urzędu Miejskiego w Milanówku. ? Wśród nich były jednostki, które zajmują się chemikaliami. Po zbadaniu paczki nie wykryto zagrożenia ? dodał przedstawiciel straży.

Paczka została przejęta przez policję, która będzie teraz badać okoliczności sprawy. Warto dodać, ze podobne sytuacje zdarzają się rzadko jednak możliwość transportowania niebezpiecznych substancji poprzez paczki nie jest nie możliwe. Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie a służby należy pochwalić za szybką i prawidłową interwencję.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności