Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Prezes PiS zwrócił się do Polaków. Nie uwierzycie co i gdzie powiedział!

1.04
0

Unikający publicznych wystąpień prezes PiS Jarosław Kaczyński zabrał głos. Jego słowa kierowane są do wszystkich Polaków.Prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński uchodzi za jedną najważniejszych osób w Polsce. Od jego wpływów zależy los wielu polityków. Nie jest tajemnicą, że w wielu kręgach jest uznawany za bardziej wpływową osobę niż prezydent Andrzej Duda czy premier Mateusz Morawiecki.

Niedawno zdecydował się, aby zabrać głos, który ma trafić do wszystkich Polaków. Co ciekawe, uczynił to na łamach prorządowej "Gazety Polskiej". Do tej pory przez pewien czas unikał wystąpień publicznych.

Tym razem przemówił przez słowo pisane. Złożył Polakom życzenia z okazji świąt wielkanocnych. Życzy też wszystkim czytelnikom radości, nadziei, wewnętrznej oraz zewnętrznej siły, która ma się przydać do walki z epidemią COVID-19.

- Obyśmy jak najrychlej przezwyciężyli jej społeczne i ekonomiczne konsekwencje. Pragnę Państwu życzyć także zadowolenia z obrotu pozostałych spraw w naszej Ojczyźnie - zakończył prezes Kaczyński.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności