Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Macie te objawy?! Koniecznie przeczytajcie! To może dotyczyć każdego z nas

1.04
0

Warto zwrócić uwagę, że po zakażeniu koronawirusem wielu z nas może mieć nietypowe objawy. Mogą one uśpić czujność wielu osób.Epidemia COVID-19 przybiera na sile. Coraz więcej osób jest nosicielami zabójczego dla niektórych patogenu. Zagrożenia nie można lekceważyć i nadal trzeba stosować się do obostrzeń.

Lekarze odnotowują coraz więcej osób, którzy zgłaszają się z nietypowymi objawami COVID-19. Pojawiają się relacje o podejrzeniu bólu zatok, co potem okazuje się, że ktoś był zakażony koronawirusem. Do tego wymienia się na przykład pojawienie się wysypki, bólu brzucha czy biegunki, a nawet niską temperaturę czy ból gardła. Jeszcze do tego wszystkiego później może pojawić się kaszel.

Jest problem, ponieważ trudno odróżnić COVID-19 od grypy czy przeziębienia. Co ciekawe, coraz większa rzesza pacjentów nie odczuwa utraty węchu czy smaku. Może to uśpić czujność. Niemniej jednak lepiej zgłosić się w takim przypadku do specjalisty, aby uzyskać skierowanie na test pod kątem zakażenia koronawirusem.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności