Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Nadchodzi coś gorszego niż koronawirus? Szokujące doniesienia

1.04
0

WHO szykuje się na nadejście nowej pandemii. Trwają prace, aby stworzyć dokument, który ma ułatwić walkę z zagrożeniem.Obecnie w samej Polsce mamy trzecią falę epidemii COVID-19. Jednak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wraz z Unią Europejską przygotowują się na nową pandemię, która może zagrażać całemu światu.

Chodzi dokładnie o przygotowanie traktatu, aby wszyscy mieli sprawniejszy obieg informacji, jeśli pojawi się nowe zagrożenie. Dzięki temu szybciej można byłoby przygotować ewentualne szczepionki na nowo odkryte patogeny wywołujące groźne choroby.

Artykuł w tej sprawie pojawił się w wielu wydawnictwach prasowych. Jego sygnatariuszami jest wielu światowych przywódców. Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus liczy na to, że rezolucja w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zostanie doprecyzowana, dzięki czemu szybko będzie mogła wejść w zżycie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności