Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Już za chwilę zaostrzenie restrykcji, godzina policyjna i zakaz przemieszczania?

1.04
0

Doradca premiera ds. epidemii COVID-19 wypowiedział się na temat planowanych obostrzeń. Ma je rekomendować rządowi.Obecnie trwa bolesna walka z trzecią falą epidemii COVID-19 w Polsce. Ludzie umierają, przybywa zakażeń koronawirusem, a do tego upadają kolejne firmy, z trudem wiążąc koniec z końcem.

Jednak zdaniem profesora Andrzeja Horbana, który doradza premierowi ws. COVID-19, konieczne są dalsze obostrzenia w naszym kraju. Możliwe, że tylko regionalnie lub całościowo. Uważa, że rząd powinien wprowadzić zakaz przemieszczania się oraz godzinę policyjną. Mogłoby się to stać nawet przed Wielkanocą.

Dotychczasowe obostrzenia mogłyby wrócić po kilku tygodniach, o ile spadnie liczba nowych zakażeń. Liczymy zatem, że nie dojdzie do realizacji najgorszego możliwego scenariusza. I nadal pamiętajmy o maseczkach, dezynfekcji i dystansie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności