Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Wstrząsające słowa ministra zdrowia. Najgorsze dopiero przed nami!

1.04
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski przewiduje, że najgorszy okres epidemii COVID-19 jest jeszcze przed nami. Podał też przybliżoną datę.Cały czas walczymy z trzecią falą epidemii COVID-19. Rząd stara się minimalizować ryzyko zakażeń, ale ta walka jest trudna i wydaje się, że nadal jest wiele rzeczy do poprawienia. Obecnie wiele łóżek w szpitalach jest zajętych.

Według ministra zdrowia, profesora Adama Niedzieleskiego, najgorsze jest jeszcze przed nami. Właśnie w tym zakresie groźnie brzmią te słowa, bo to może oznaczać nawet brak łóżek dla chorych osób. Może to się stać niestety w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Pocieszające w tym wszystkim jest to, że potem ma nadejść czwarta fala epidemii, ale jej skutki mają być zdecydowanie słabsze od tej obecnej. Oby sytuację udało się jak najszybciej opanować.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności