Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Wszystko zaczęło się dziś z samego rana. Dotyczy to wszystkich Polaków!

1.04
0

Rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny i Mieszkań. Co warto o nim wiedzieć?W całej Polsce 1 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny i Mieszkań. Udział w nim jest obowiązkowy dla wszystkich Polaków i nie ma wyjątków! To nie jest prima aprilis, więc warto pamiętać, że taka procedura prowadzona przez Główny Urząd Statystyczny ma miejsce raz na jakiś czas.

Całość potrwa do końca września. Udział w spisie muszą wziąć także cudzoziemcy, którzy mieszkają w Polsce oraz Polacy mieszkający za granicami kraju. Najlepiej można spisać się na stronie spis.gov.pl. Jeżeli trzeba będzie uzupełnić dane, wówczas skontaktuje się z nami pracownik GIS lub rachmistrz spisowy.

Warto też pamiętać, że pod takie osoby mogą podszywać się oszuści, którzy zechcą wyłudzić dane osobowe. Dlatego najlepiej formularz wypełnić elektronicznie na stronie GUS-u. Taka opcja jest najbezpieczniejsza.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności