Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Morawiecki nagle zaczął przepraszać. Nie uwierzycie, co powiedział do Polaków, mamy wideo!

2.04
0

Nagle do Polaków przemówił premier Mateusz Morawiecki. Mamy nagranie i wiemy, co miał im do przekazania!Mateusz Morawiecki to aktualnie urzędujący premier. Tuż przed Wielkanocą zwrócił się ze szczególnymi słowami skierowanymi do wszystkich Polaków. Apelował o spędzanie świą tylko w gronie najbliższej rodziny. Chodzi o to, aby nie doszło do transmisji koronawirusa na kolejne osoby, bo mamy przecież trzecią falę epidemii COVID-19, pochłaniającą kolejne ludzkie istnienia.

Do tego szef rządu uznał miniony rok za lekcję pokory zarówno dla niego, jak i reszty rządzących. - Ale odpowiedzialność ponosimy również za te decyzje, które okazały się błędne. Przez ten rok wielokrotnie, jako Polacy, daliśmy sobie powody do dumy. Każdy, nawet najmniejszy gest solidarności to dobro, które do nas wróci. Żałuję, że postawy odpowiedzialności czasami zabrakło nam, jako politykom. Nie mogę cofnąć czasu, ale sam też bym dziś pewne kwestie opisywał inaczej. Dlatego dziś za te momenty chcę Państwa przeprosić z nadzieją, że ten gest pojednania będzie nam towarzyszył w nadchodzących, trudnych tygodniach - mówił Morawiecki.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności