Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Decyzja zapadła! Dziennikarze dotarli do nieoficjalnych planów rządu

2.04
0

Co z obostrzeniami, które mają obowiązywać przynajmniej do 9 kwietnia? Dziennikarze informują, jaki może spotkać ich los.Cały czas toczy się bój w ramach trzeciej fali epidemii COVID-19 w Polsce. Kolejni ludzie umierają i chorują, nieciekawie jest też w gospodarce dla wielu różnych firm.

Mamy obecnie tak zwany lockdown, czyli wiele branż musiało zawiesić swoją działalność. Na razie obostrzenia obowiązują do 9 kwietnia. Tymczasem dziennikarze dotarli do nowych planów rządu. Według Onetu, po tym terminie należy spodziewać się dalszego ich obowiązywania.

Do ewentualnego luzowania życia w naszym kraju mogłoby dojść pod koniec kwietnia lub maja. Wszyscy na to czekają, bo pogoda coraz bardziej zachęca nas wszystkich do spędzania czasu w różnoraki sposób, niekoniecznie siedząc w domach. Miejmy nadzieję, że sytuację uda się unormować. Póki co wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności